Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü

Bakan Yardımcımız Sayın Fatih ÇİFTCİ ve Müsteşarımız Sayın Cenap AŞCI İle Beraberindeki Üst Düzey Yöneticilerimiz Esendere Sınır Kapımızda İncelemelerde Bulundu

07.04.2017 tarihinde Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ın teşrifleriyle açılışı gerçekleştirilen Bölge Müdürlüğümüze bağlı Esendere Gümrük Kapımızın, açılış töreni öncesinde Bakan Yardımcımız Sayın Fatih ÇİFTCİ, Müsteşarımız Sayın Cenap AŞCI ile beraber Müsteşar Yardımcılarımız Sayın Sezai UÇARMAK, Sayın Remzi AKÇİN, Rehberlik ve Teftiş Başkanımız Sayın Zafer YILDIRIMLI, Genel Müdürlerimiz Sayın Hasan KÖSEOĞLU, Sayın Abdullah SOYLU, Sayın Mustafa GÜMÜŞ, Sayın Arif Sami SEYMENOĞLU, Strateji Geliştirme Başkanımız Sayın Fatih İslam KARAOĞLU, I. Hukuk Müşavirimiz Sayın Suavi ÖNAL ve Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet ÇELEBİ ile beraber Gümrük personelimiz, modernize edilen sınır kapımızda incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet ÇELEBİ tarafından ziyarette bulunan heyete, sınır kapısı ile ilgili gerekli bilgiler verildi.

Ayrıca açılış ile ilgili olarak Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Çiftci, Müsteşarımız Sayın Cenap AŞCI, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU, TESK Başkanı Sayın Bendevi PALANDÖKEN, Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Ali YALÇIN ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif PARMAKSIZ ile açılış törenine ilişkin durum değerlendirmesi yapıldı.